Kaleiçi
20-04-2012  Okuma Sayısı : 1734


Kaleiçi

Antalya'da eğlencenin kalbi Kaleçi'nde atıyor... Denizin, güneşin ve tatilin başkenti Antalya, eğlence hayatı ile de ön plana çıkıyor. Şehrin tarihi dokusunun yoğun olduğu Kaleiçi'nde yer alan eğlence mekanları oldukça popüler.

Şehrin en özel semtlerinden Kaleiçi’nde yer alan mekanlar, yerli ve yabancı eğlence severlerin uğrak adresleri arasında kaleiçi eğlenceyer alıyor.  Ayrıca, Kaleiçi’ndeki bazı eğlence mekanları her gece canlı müzik yapması ile ön plana çıkıyor. 

Antalya'da eğlence deyince ilk akla gelen yerlerin başında Kaleiçi geliyor. Değişik alternatiflere rağmen günümüzde hala Kaleiçi, eğlence severlerin en çok rağbet ettiği yer olma özelliğini koruyor.

AKDENİZ GECELERİ KALEİÇİ’NDE GÜZEL…kaleiçi eğlence

Akdeniz akşamları burada bir başka oluyor... Günümüzde eğlence yerlerinin, pansiyonların, restoranların ve hediyelik eşya satan dükkânların bulunduğu eşsiz güzellikteki Kaleiçi, Antalyalılar için de ayrı bir öneme sahip... Hem bu şehirde yaşayanlar hem de tatil amaçlı farklı yerlerden gelen turistler, eğlenmek istediklerinde sıkça Kaleiçi’ni  tercih ediyor. Yaz – kış eğlencenin durmadığı semtteki gözde mekanlar, renkli eğlencelere de ev sahipliği yapıyor.

Ayrıca, her yönüyle tarih kokan Kaleiçi’nde isterseniz antikalarla dolu asırlık bir otelde tatil de yapabilirsiniz.